ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Time: Στέλεχος για τον κλάδο ασφάλισης οχημάτων

Time Ασφαλιστικές Πρακτορεύσεις
Full Time
Κατηγορία: Insurance Μισθός: Εμπειρία: Χρόνος

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

Η Time Ασφαλιστικές Πρακτορεύσεις Α.Ε. επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, στέλεχος για τον κλάδο ασφάλισης οχημάτων.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Time Ασφαλιστικές Πρακτορεύσεις

Περιγραφή θέσης :

  • Καταχώρηση αιτήσεων, παρακολούθηση έκδοσης ασφαλιστηρίων συμβολαίων και προσθέτων πράξεων
  • Διαχείριση και λειτουργία καθημερινών εργασιών του κλάδου
  • Επικοινωνία με Ασφαλιστικές εταιρίες και τους συνεργάτες του δικτύου μας

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις λοιπών γενικών κλάδων ασφάλισης
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές :

  • Ανταγωνιστικός μισθός ανάλογα με την εμπειρία και τα συνολικά επαγγελματικά προσόντα του υποψηφίου.
  • Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
  • Ομαδική ασφάλιση

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο p.kolonias@timeins.gr