ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Ζητείται ασφαλιστικός υπάλληλος

SIANIS ASG ΑΕ
Αθήνα
Full Time
Κατηγορία: Insurance Μισθός: Εμπειρία: Χρόνος

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ

Η SIANIS ASG ΑΕ, επιθυμεί να προσλάβει ασφαλιστικό υπάλληλο για τη στελέχωση του πρακτορείου ασφαλιστικής διαμεσολάβησης που διατηρεί.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ SIANIS ASG ΑΕ

Περιγραφή θέσης:

  • Παρακολούθηση και διεκπεραίωση αιτημάτων ασφάλισης
  • Εξυπηρέτηση πελατολογίου
  • Διαχείριση ασφαλιστικών εργασιών (έκδοση προσφορών, αιτήσεων, συμβολαίων, αποζημιώσεων)
  • Επικοινωνία με ασφαλιστικές εταιρίες για ορθή διαχείριση ασφαλιστικών εργασιών
  • Αξιοπρεπής και ευέλικτη προσωπικότητα σύμφωνα με τις απαιτήσεις της συγκεκριμένης εργασίας

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα
  • Άψογη χρήση ελληνικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Φιλικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Έμμισθη σχέση
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση-ικανοποιητικές απολαβές
  • Εργασία σε μία στέρεη, τεχνολογικά άρτια και αναπτυσσόμενη εξειδικευμένη εταιρία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους στο email: sianis.insurance@gmail.com