ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΒΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ: Ζητείται υπάλληλος ασφαλιστικού γραφείου

ΓΚΟΥΒΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ
Full Time
Κατηγορία: Insurance Μισθός: Εμπειρία: Χρόνος

Το Ασφαλιστικό πρακτορείο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΒΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ που βρίσκεται στην Αθήνα- Αμπελόκηποι , πλησίον μετρό Πανόρμου επιθυμεί να προσλάβει νέο –νέα για πλήρη 5θημερη απασχόληση.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΚΟΥΒΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ

Η εταιρεία Γ ΓΚΟΥΒΑΣ & ΣΙΑ ΕΕ δραστηριοποιείται στον χώρο των ασφαλειών από το 1992, συνεργαζόμενη με τις μεγαλύτερες ελληνικές και ξένες ασφαλιστικές εταιρείες. Κοντά μας θα βρείτε λύσεις σε όλους του ασφαλιστικούς κλάδους όπως Ζωής και Υγείας , Περιουσίας , Αυτοκινήτων , Σκαφών, Αστικής Ευθύνης , Μεταφορών, Τεχνικών έργων – κατά παντός κινδύνου, Cyber Protection κλπ. Έχοντας βαθιά πίστη πώς η ασφάλιση είναι πολύτιμο και απαραίτητο αγαθό για τον συνάνθρωπό μας , η εταιρεία μας έχει πορευτεί και συνεχίζει να εξυπηρετεί με εντιμότητα , ήθος , αμεσότητα και αποτελεσματικότητα , παρέχοντας ολοκληρωμένη ασφαλιστική κάλυψη σε ιδιώτες και επαγγελματίες.

Περιγραφή θέσης

  • Εξυπηρέτηση πελατολογίου
  • Διαχείριση ασφαλιστικών εργασιών (έκδοση προσφορών, αιτήσεων, συμβολαίων, αποζημιώσεων)
  • Επικοινωνία με ασφαλιστικές εταιρίες για ορθή διαχείριση ασφαλιστικών εργασιών

Απαραίτητα προσόντα

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση στον Ασφαλιστικό χώρο.
  • Επαγγελματική Πιστοποίηση Ασφαλιστικών Σπουδών (επιπέδου Α )
  • Καλή Γνώση H/Y και Αγγλικών .
  • Καλή και άμεση επικοινωνία

Παρακαλούμε για την αποστολή βιογραφικών στο g-gouvas@otenet.gr